Діємо
Викрили скандальний «Роттердам+»
Народні депутати із фракції «Самопоміч» першими в українському парламенті викрили цю скандальну формулу та подали до суду, аби її скасувати. Паралельно зареєстрували в Раді законопроект про скасування «Роттердам+».
Українські Донбас і Крим
«Самопоміч» не дозволила запровадити особливий статус Донбасу в Конституцію України. Якби не наші дії, то відбулось би фінальне узаконення автономії «ЛДНР», а з ним – амністія вбивць, легалізація окупаційних армій, судів та представництво колаборантів у Верховній раді.
Працюємо на совість
«Нові технократи української політики», ТОП-10 парламентарів-реформаторів, найпродуктивніші серед депутатів, лідери за кількістю виконаних обіцянок, одні із найбільш дисциплінованих щодо участі у голосуваннях. Це все про нас!
На передовій подолання корупції
Створення НАБУ і САП, відкриття реєстрів власності, визнання незаконного збагачення злочином, електронні декларації всіх топ-посадовців. Без «Самопомочі» в Парламенті ці антикорупційні закони не були б ухвалені.
Нове дихання для бізнесу
Завдяки роботі «Самопомочі» був зменшений податковий тиск на бізнес, адже ставка ЄСВ тепер лише 22%.  Аби дозволити українцям розвивати власну справу і створювати нові робочі місця, «Самопоміч» також відстоює запровадження податку на виведений капітал замість податку на прибуток.
Мова як цінність
Закон про мову – це рекордні місяці розгляду правок, палкі обговорення і руйнування міфів. І велику дещицю у розробці та прийнятті цього закону відіграла «Самопоміч». Попри всю брехню про те, що закон ділить суспільство, насправді цей закон вказує нам вектор розвитку нашої держави.
Долучись до команди
Підпишись
на розсилку новин від "Об'єднання "Самопоміч"