Микола Кміть

Кміть Микола, 53 роки, одружений, виховує двох дітей

Вивчав у Львівській Політехніці машинобудування. Бізнесмен, президент «IDS Group», що контролює виробництво «Моршинської», «Миргородської» і «Трускавецької» мінеральних вод. А також імпорт в Україну грузинської «Боржомі». Президент ФК «Скала», в академії якого виховуються діти учасників ООС та наших заробітчан.

Кар’єру розпочав ще у 90-их, ставши президентом торгівельної компанії АТ «Інвест-Центр». Зробив підприємство потужним оптовим постачальником українського порцелянового посуду й керамічних виробів до сусідніх держав. Далі очолив підприємство «Нова» — компанію з виробництва та розливу мінеральної води у м. Моршин. Одночасно займався виробництвом макаронів та соняшникової олії. За його правління група компаній «IDS Group» стала лідером на українському ринку мінеральних вод.

У 2007 році Микола Кміть зайняв 69-е місце в ТОП-100 найкращих менеджерів країни. А за два роки отримав звання «Регіональний лідер року» в підсумках 13-ї загальнонаціональної програми Людина  року-2008. Визнаний №1 у дослідженні «Топ-100 найвпливовіших осіб на Львівщині», проведеного Центром політичних досліджень. 

Тож у 2008-му свій управлінський досвід чоловік переніс у Львівську обласну держадміністрацію, очоливши її.   А вже на дострокових виборах до Верховної Ради у 2014 балотувався від Партії «Самопоміч». Обрав цю політсилу, бо вважає її чесною, непродажною та справедливою – надійною. 

Зараз кандидує у народні депутати України. Перше, що зробить, коли опиниться у Верховній Раді, каже, – це вступить у партію «Об’єднання «Самопоміч», бо наразі є лише її активним симпатиком. Боротиметься з бідністю, підтримуватиме спорт та опікуватиметься територіальною обороною України, адже сам десантник. 

 

Якщо вам відома якась негативна інформація про цього кандидата, повідомте нас
Долучись до команди