Чому голосувати за Самопоміч?

18.07.2019

Не скурвилися

Єдина партія, яка прийшла на хвилі Майдану 2014 року і не продалась у Парламенті. Так, ми не змогли зробити багато. 26 членів фракції «Самопоміч» проти тотальної більшості олігархівських маріонеток. Але ми чесно боролись навіть тоді, коли це шкодило нашому рейтингові. Більшість антикорупційних активістів стверджує, що мали єдиного союзника в цьому Парламенті — «Самопоміч». Сьогодні це дає нам змогу йти до виборців, не змінюючи сором’язливо назви і не прикриваючись зірками шоу-бізнесу, як це роблять інші.

Позитивний досвід

Соціологія свідчить, що майбутній Парламент оновиться майже на 80 %. Прийде велика кількість нових і молодих людей. Це добре, оскільки старі еліти себе повністю дискредитували. Але потрібні і ті, які вже здобули неоціненний досвід у боротьбі з олігархічними силами в Парламенті. Його має лише «Самопоміч». Авторитетний рух «Чесно» назвав 25 доброчесних депутатів цього Парламенту (Так! Такі там є!). Більшість із них — від «Самопомочі». Одна з найменших фракцій дала найбільшу кількість депутатів, за яких не соромно.

Довіра Європи

Найбільша політична партія Європейського Союзу – Європейська Народна Партія (до якої належать, зокрема, Ангела Меркель і Дональд Туск) — прийняла «Самопоміч» до своїх лав. Європа зробила ставку на «Самопоміч», оскільки її головними критеріями є антикорупційність і чистота рядів. Іншим претендентам на вступ, партіям Порошенка і Яценюка, наразі в повноцінному членстві відмовили.

Реальна партія, а не мильна бульбашка, яка зникне після виборів

Ми вперше будуємо реальну політичну структуру в Україні. Наші осередки є всюди – від Ужгорода до Слов’янська на Донбасі. Там, де «Самопоміч» в опозиції, вона гостра, як ніж: чи то проти проросійських феодалів на Сумщині, чи проти кримінального оточення мера Одеси Труханова. Там, де «Самопоміч» при владі (Львів, Бар на Вінниччині, Яворів, Трускавець і Перемишляни на Львівщині) – ми будуємо і розвиваємо.

Державницька партія

«Самопоміч» гуртує проукраїнських активістів у таких непростих регіонах, як Одеса і Харків. Хто сьогодні представляє ці міста у Парламенті? Ківалов і Добкін? Це ганьба. Ми змінимо цей факт. Номер два в списку «Самопомочі» – Ольга Квасніцька, науковиця, мати чотирьох дітей, яка не побоялась організувати потужну опозицію проросійському і пов’язаному з криміналом мерові Одеси Труханову. Номер чотири в «Самопомочі» – Тетяна Бідняк, харківська активістка, яка в 2014 році підняла Харків на допомогу українській армії. «Самопоміч» об’єднує країну!

Останні новини
Долучись до команди