«Закон про люстрацію – єдине, що лишилось після Революції Гідності», – Садовий

05.07.2019

Скасування закону про люстрацію вигідне Мураєву, Бойку та іншим ексрегіоналам, які через нього зараз не можуть обіймати державні посади.

Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» сказав лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. «Цей закон не дає можливості тим людям, які працювали за Януковича, повернутися до влади. Я вдячний всім активістам, вдячний Олександрі Дрік, яка була співорганізатором вчорашньої акції під Конституційним судом. Вже чотири роки судді не ухвалюють рішення щодо закону про люстрацію, бо бояться позиції людей. Бояться і чекають моменту, коли громадськість не буде активна. Тримаймо це!» – сказав Садовий.

Лідер політсили також наголосив, що «Самопоміч» підтримує закон про люстрацію і не дасть нікому над ним знущатися:

«Що ми маємо після Революції Гідності? Справедливі суди? Ні! Якісні органи, які розслідують корупційні злочини? Ні! Закон про люстрацію зробив єдину річ – не дав тим бандитам, які працювали з Януковичем, далі бути при владі. Але те, що вони мають бути покарані, це однозначно. Так само, як мають бути покарані ті, хто після цього займався грабунком нашої країни, в тому числі в «Укроборонпромі» та в інших структурах».

Останні новини
Долучись до команди